Difference between revisions of "Mortal/Demographics"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 52: | Line 52: | ||
{| | {| | ||
| − | | ''' | + | | '''Educator:''' |
| <span style="color:#00C000">'''OPEN'''<span> | | <span style="color:#00C000">'''OPEN'''<span> | ||
|- | |- | ||
| Line 70: | Line 70: | ||
| <span style="color:#00C000">'''OPEN'''<span> | | <span style="color:#00C000">'''OPEN'''<span> | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Street Worker''' | + | | '''Street Worker:''' |
| <span style="color:#00C000">'''OPEN'''<span> | | <span style="color:#00C000">'''OPEN'''<span> | ||
|} | |} | ||
Revision as of 01:33, 15 September 2021
WILLPOWER
| Willpower Level |
Percent of Population |
Status |
| Willpower 1 | 10% | RESTRICTED |
| Willpower 2 | 20% | OPEN |
| Willpower 3 | 18% | OPEN |
| Willpower 4 | 15% | OPEN |
| Willpower 5 | 13% | OPEN |
| Willpower 6 | 10% | RESTRICTED |
| Willpower 7 | 7% | RESTRICTED |
| Willpower 8 | 5% | CLOSED |
| Willpower 9 | 1.5% | CLOSED |
| Willpower 10 | 0.5% | CLOSED |
PROFESSIONS
| Educator: | OPEN |
| Government Job: | OPEN |
| Homeless: | OPEN |
| Law Enforcement: | OPEN |
| Media: | OPEN |
| Occultist: | OPEN |
| Street Worker: | OPEN |